yangın kapısı
SİZİN İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ,YAŞAMA AÇILAN KAPINIZ...
SİZİN İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ,YAŞAMA AÇILAN KAPINIZ...
SİZİN İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ,YAŞAMA AÇILAN KAPINIZ...
SİZİN İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ,YAŞAMA AÇILAN KAPINIZ...
SİZİN İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ,YAŞAMA AÇILAN KAPINIZ...

HAKKIMIZDA

Binalarda yangın kaçış mahallerinin oluşturulması ve yangından korunması amacıyla çıktığımız yolda yapmış olduğumuz nitelikli uygulamalar ile tanınan ve ürün yelpazemiz içerisinde yer alan malzemelerin temini ve hassas uygulamaları hususunda gerek yurt içi gerek yurt dışında çalışılması arzu edilen firmamız ,verimli çalışmak ve katma değer yaratarak üstlendiğimiz işlerde ve yatırımlarımızda halkımızın, insanımızın, ülkemizin gelişmesini hedefleyerek, her ortamda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

VIZYONUMUZ 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Hizmet verdiğimiz veya birlikte çalıştığımız kuruluşlarla şirket misyon ve vizyonumuza yönelik olarak tam bir uyum ve işbirliği içinde olarak sürekli kendimizi geliştirmek.

İş verimliliğimizi ve AR-GE çalışmalarımızı arttırarak maliyetlerimizi düşürmek ve bunu müşterilerimize yansıtmak. Faaliyetlerimizi yürütürken çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak için kararlı ve sürekli bir gayret içerisinde bulunmak.

Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarılarımızın en önemli etkenlerden biridir.

Yurtiçi ve yurtdışı pazar payımızı arttırmak, portföyüne yeni müşterileri kazandırmak, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yaşamı kolaylaştıran ürünler geliştirerek ürün yelpazesini genişletmek, İstikrarlı ve kalıcı bir firma olmak.

MISYONUMUZ

TVM, Yangın kapıları  ,sac kapılar ve çelik kapılar sektöründe edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarınlara taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Pazardan ve müşterilerinden gelen yeni ihtiyaç ve taleplere yönelik olarak ürün geliştirme ve portföyüne yeni ürünler katma çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir. Misyonumuz verdiğimiz hizmetlerde müşiteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmektir.