yangın kapısı
TEKNİK HACİM KAPILARI / NİTELİKLİ SAC KAPILAR

TVM TEKNİK HACİM KAPISI PLAN KESİT GÖRÜNÜŞTEKNİK HACİM KAPISI VE  NİTELİKLİ SAC KAPILAR

Teknik hacim kapıları ve nitelikli sac kapılar her türlü ağır hizmet mahallerinde yangına dayanıklı veya  hava akımı geçişi gerektiren ortamlarda sac dan mamul  menfezli veya menfezsiz olarak kullanılmaktadır.

Nitelikli sac kapılar genel olarak elektrik odası kapısı , mekanik pompa odası kapısı, trafo odası kapısı , jenaratör odası kapısı, tesisat odası kapısı, asansör makine dairesi kapısı, kazan dairesi kapısı, CCTV odası kapısı , depo kapısı  v.b  teknik mahallerde kullanılmaktadır.

DKP veya galvanize sacdan, tek parça veya ayarlanabilir kapı kasası ile kullanılan, çift yüzeyli, çökmeyi, önleyici özel karkaslı iç yapıya sahip, hava geçişini sağlayacak özel bükümlü menfezlere sahip modellerimiz bulunmaktadır.

Haşere geçişlerini engelleyici sineklik,filtre uygulamaları menfezli modellerimize uygulanabilir.

Master kilit uygulaması veya birbirini açan şifreli anahtar barel sistemleri ile projelerde teknik kadrolar için ulaşım ve müdahale kolaylığı sağlar.

Anahtarlı olması sayesinde güvenlik açığını ortadan kaldırır.

İçeride teknik personel varken kilitlense bile noktasal panikbar ile içeriden her zaman açılabilen güvenlik sistemi uygulamalarımız mevcuttur.

Elektrik şaftları uygulamalarında yangın dolgusu (60-90-120 dk) ile olası kıvılcımlanmalarda meydana gelebilecek olumsuz koşulları bertaraf eder.

Elektrik odalarında ,kat panolarının bulunduğu mekanlarda teknik hacim kapılarının yönleri dışa doğru açılması, kullanım alanını arttırmakla beraber olası kaçış üstünlüğü ve mahal güvenliğini arttırmaktadır.

Teknik Detaylar

Teknik Hacim Kapısı Resimler